Return to site

Просування за припинення закону про непотрібний зупинки перед знаком на перехрестя прискорюється

· UA

Грунтуючись на успішному прецедент знаменної закону Айдахо-Стоп 1982 року, який, не по іронії долі, знизив число загиблих на велосипедах, на 14,5% тільки за перший рік, все більше штатів готують, лобіюють і успішно приймають аналогічні закони.

У жовтні 2018 року Делавер прийняв більш м'яку версію. Але в квітні минулого року в Арканзасі і Орегоні в червні були прийняті закони, які більше відповідають духу успішного закону Айдахо-Стоп.

Прихильники закону в Каліфорнії борються з необгрунтованими противниками за допомогою аргументів, наведених корумпованими особливими інтересами, які не визнають реальність, яку людина повинна мати право визначати на перехресті, коли безпечно проходити без непотрібної зупинки по різним більш вагомих причин.

Доведено, що включення, в тому числі і здорових, як запуску і зупинки викликає велике навантаження на зв'язки для користувачів, а також економить час для всіх користувачів перехрестя для ефективного проходження перетинів без плутанини запуску і зупинки серед користувачів через невизначеність і відсутність довіри з боку будь-якого боку в реальності.

Останнім часом цей автор випробував більше від місцевих правоохоронних органів незвично зупиняти велосипедистів без підстав і без проблем безпеки. Вони кажуть, що ми даємо велосипедистам погану репутацію, і ми думаємо по-іншому, поки ми спокійно вчимо мінливих ландшафтам в законодавстві.

Ноги хороша зброя але спокійні, добре продумані слова і чесні і рівні дискусії можуть змінити думку в будь-якому місці.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK