Return to site

Правильні, безпечні та здорові техніки верхової їзди

· UA

Kогда ми їздимо на велосипеді на свою роботу вглиб літа, ми бачимо багато поганий техніки на трасах і дорогах, яка може призвести до нещасних випадків, травм і поганого здоров'я.

Після того, як я побачив нового гонщика, який піднявся на велосипеді на верх пагорба, на думку прийшли такі думки, засновані на освіті та багаторічному досвіді, щоб допомогти читачам, а також освіченому листа, яке можна знайти більш детально в моїй останній книзі «Велоспорт і проліфіка в життя на 10000 миль », включаючи рекомендації і поради від велосипедиста, чемпіона NBC і активним користувачам і інших видів екологічних чистих транспорту.


1. рулимо двома руками. Утримання смартфона в одній руці призводить до менш ефективного і безпечного, непередбачуваного повороту керма, поворотам і підйомів, що може привести до більшої кількості аварій з неуважними водіями поблизу і непотрібний стрес на руки і пальці.


2. Перш ніж піднятися на будь-який пагорб, перевірте частоту обертання або. кількість обертів досконалими педаль в хвилину і направити знижену передачу в залежності від рівня пагорба, щоб піднятися комфортно, безпечно і здорово з меншим стресів на коліна ноги т.д.


Зайве навантаження на коліна, стегна і т. Д Може привести до втоми і травм, а також до непотрібного разруку частин велосипеда.


Ваші самопочуття і інстинкт можуть бути вашим другом, коли ви чуєте навантаження на свою машину або відчуваєте, що напружені частини вашого тіла приймають відповідні превентивні заходи і планують заздалегідь, перш ніж піднятися в міру наближення.


Як тільки ви опануєте цим навиком, ви можете включити верхню передачу, якщо захочете.


3. Одягніть, наприклад, велосипедну майку з кишенями на спині для зручного і аеродинамічного зберігання аксесуарів, включаючи смартфон, зміну і ключі ...


4. Носіння шолома, особливо при їзді в русі з автомобілями, значно знижує ризик отримання травми від зіткнення з автомобілями через неуважність або інших незаконних дій водіїв. Тільки в США обсяг трагічних загиблих велосипедистів від кримінальних водіїв збільшувалися на 10 відсотків.


5. Подивіться на висоту велосипедного сидіння і сідла на потрібному рівні, щоб ваші ноги були майже прямими, коли педаль знаходиться в самому нижньому положенні по відношенню до рівня землі, щоб запобігти непотрібну напругу колін, ніг, і стегон.


6. Особливо влітку носите захисні окуляри від сонячних променів, комах, а також від туману.


https://www.millenniumbuildingsystems.com/#selling-book-s

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK