Return to site

Покращуємо е-транспортування для благ суспільству

· UA

Як міські вчені, ми продовжуємо виявляти і доводити дуже складні взаємозалежності і взаємозв'язку в змінюваному кліматі від глобального потепління між погодними явищами і результатами в регіонах.

 

Наприклад, тривале танення льоду в Арктиці призводить до скидання великої кількості води і кисню в Північній Атлантиці, що, як доводять, викликає більш сильні опади у центральному Китаї, але посухи в північному Китаї.

 

Необхідно прийняти більш суворі законодавчі акти, включаючи ефективні обмеження на які підлягають вторинній переробці викопні види палива, які руйнують наш здорової спосіб життя і надію на майбутню безпеку і процвітання. Ці забруднені, зіпсовані матеріали потрапляють на звалища, в озера і океани, де вони отруюють нашу воду, повітря і грунт.

 

Можна зробити більше, щоб забезпечити чесну гру на ринках з новими біоволокна і переробленими волокнами і наповнювачами, які знижують шкідливий вплив від продуктів, що виробляються і містять які не підлягають переробці викопні види палива.

 

Завдяки новим дослідженням, який демонстрував невідому, що більше 40 відсотків дорослих страждають від надмірної ваги, а рівень ожиріння потроївся в усьому світі за останні 40 років, харчова промисловість потребує більш всебічному регулюванні, особливо в менш захищених країнах, що розвиваються третього світу, схильних до фаст-фуду і шахрайства в рекламі вмісту в продуктах харчування.

 

М'ясна індустрія є провідним постачальником, який пропонує нездорові продукти для споживачів, які завдають шкоди навколишньому середовищу з марними постійними викидами метану з добрив і тваринного худоби, а також забезпечують низьке співвідношення вуглеводів і білків і жирів з небезпечно високим рівнем холестерину, якого немає в рибі, хлібі фрукти і овочі, а також натуральні або штучні білкові і вуглеводні добавки для своєчасного і здорового споживання, щоб отримати більше користі.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK