Return to site

Створюємо умови зусилля за екологічних продукт

· UA

Колег по науці недавно написав в пісьмa, і я перефразую, що демократія заслуговує більшого обговорення з більш надійним утриманням, заснованим на незаперечних фактах з коментарями, в тому числі за участю відкритою громадськості.

Це все вірно і добре, але науці, на мою думку, не вистачає сильного голосу в розробці політики, особливо на місцевому рівні уряду, і кожен вчений і кліматолог в тому числі, має дослідження переглянуто колегами, може відчувати необхідність надати достовірні факти з поточних рецензованих досліджень безпосередньо в політику і прийняття рішень створено з пристрасними і більш переконливими а й об'єктивними міркуваннями з регулярним продовженням, заснованим на глибокі переконання.

Але не тільки для надання достовірних фактів з рецензованих досліджень необхідні вчені, щоб створити це обговорення, необхідне для створення більш сильного і більш ефективного законодавства. Без нього обсяг шкідливих викидів тривають підніматися.

Нагляд в постійних комітетах і намічених засіданнях, на яких визначається буква закону і суми нагороди, стає все більш критичним, особливо з адміністраціями, які продовжують ігнорувати міжнародні закони, засновані на набагато більш переконливих і більш об'єктивні факти для місцевих політичних вигод.

Нові хвилі законодавства виникають в дусі 2020 року, в тому числі законодавство, що передбачає надання пропорційних ресурсів для відповідності Паризькому угодою.

Лист в підкомітет "Навколишнє середовище та громадські роботи", а також представники конгресу в США на підтримку цього законодавства і, зокрема, HR # 9, а також переваги для пасажирів транспорту без шкідливих випаровуванні так звані HR # 1507 - це дві конкретні спроби створити це обговорення для ефективних законів, заснованих на переконанні, про який свідчать в більш точному обліку в зростаючих можливостях збільшення інтенсивності і частоти антропогенних подій зміни клімату без негайних і рішучих дій керуєте льства.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK