Return to site

Захист верховенства права та на дорозі

· UA

Уявіть, що вам буде запропоновано повністю переконатися в тому, що людина не має права зупинятися за те, що не скоїла злочин.

Це сталося зі мною на цьому тижні поза под Чикаго. Я належним чином засвідчений приватним адвокатом, підприємцем і автором, який багато років їздив на велосипеді як транспорт і здоров'я.

Я вивчав міжнародне право і мав честь одержати запрошення на глобальний конгрес в Європі в минулому році, і я також нещодавно виграв національний конкурс з поданням на щорічний саміт Ліги американських велосипедистів у березні у Вашингтоні.

Я свідомо підготував моє повідомлення, коли я проігнорував звук сирен і продовжив вести машину з міста до передньої частини будівлі школи, щоб просвітити шерифа з верховенством права на дорозі.

Звичайно, є об'ємні міжнародні дослідження, що підтримують цю реальність, включаючи непотрібний стрес припинення і знову старту для будь-якого велосипедиста, коли окремі почуття підтверджують, що узбережжя зрозуміло.

Після того як доставити повідомлення, у дисиденті я витіснив та дорога до мого зайнятості вибираючого не поиграть врімя или дел далеко для незаконної перевірки фону.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK