Return to site

Зосередження уваги на зворотному погіршенні зміни клімату

· UA

Риторика адміністрації Трампа продовжує двозначно приховувати їх непрофесійне, несумлінне і корумповане бездіяльність, а також небажання захищати наш чисте повітря, воду і грунт.

Вперто, неосвічене і зарозуміло засновуючи політику на омані, що клімат не змінюється, з відповідними клановими призначеннями, адміністрація приречена на глузування і вважається однією з найбільш корумпованих і непрофесійних в історії нації, яка привела до набагато більшій кількості смертей, руйнувань, страждання і збиток від поганої політики, ніж кричуще зіткнення з реальністю і захист наших людей, якості нашого життя і прагнення до щастя в здорової і благополучної глобальному середовищі.


Надійна, об'єктивна світова наука довела, що мільйони смертей щорічно відбуваються через триваючого збільшення хімічних викидів, які сприяють погіршенню зміни клімату. Трильйони доларів збитків, страждань і хвороб були пов'язані з цими викидами.


Відмова від підтримки Плану «Чиста енергетика», який би більш жорстко регулював виробництво і споживання викопного палива, яке є основним джерелом шкідливого хімічного забруднення, призводить тільки до більш погіршення здоров'я і не благополуччя наших громадян.


Нові законопроекти, представлені в Конгресі, в тому числі законопроект про те, що до 2050 року США будуть на 100 відсотків ефективніше використовувати чисту енергію дуже добре.


Однак ми не повинні випустити з уваги прискорення проходження HR 9 через Сенат і прийняття закону, оскільки він вимагає негайного дотримання Структура ООН зі зміни клімату та Паризька хартія, а також зобов'язують США здійснювати нагляд за дотриманням країнами-членами кліматичної структури ООН і мільярдів доларів у витратах для забезпечення своєчасного контролю, який забезпечує наше здоров'я і благополуччя безпечним повітрям, водою і грунтом, які виходять за рамки кордону.


Країни третього світу, особливо Китай і Індія, збільшують викиди небезпечних хімічних забруднювачів, які вимагають негайного регулювання і дотримання допомогою фінансування HR 9 нагляду США за кліматичної структурою ООН.


Якщо відомі забруднювачі не дотримуються вимоги, держави-члени можуть вжити відповідних заходів відповідно до Паризької угоди, у тому числі торгових ембарго на товари, вироблені з порушенням більш енергійного застосування, в тому числі за допомогою сучасних наземних кишенькових датчиків шкідливих викидів, які покращують дані, рівні небезпечних хімічних речовин, щоб повернути назад погіршення клімату і виправити злочину.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK