Return to site

Розрізнення до Сильних, Вищих Завдань

· UA

Ми продовжуємо апелювати до достоїнств наших уявлень з проектами проти триваючої дискримінаційної практики, яка не тільки не визнає труднощі, а й цінність співпраці між приватними структурами, а також між приватними і суспільними структурами при присудженні уявлень.

Хоча в сільській місцевості лише 25 відсотків коштів було виділено на одну програму в сфері транспортування, в цьому регіоні нагорода дісталася міської, яка має несправедливі переваги в плані ресурсів для реклами.

Роль уряду повинна полягати в забезпеченні більш справедливого і більш справедливого ігрового поля, з тим щоб воно також зосереджувалася на проблемах бідності в сільських районах і розвитку тут і за кордоном.

Регіональні ЗМІ продовжують реагувати на особливі інтереси і особливо на публіцистів великими сумами грошей або корумпованого впливу, оскільки вони втрачають свою чесність і об'єктивність скверными развлечениями, щоб ділитися іншими професійними і експертними поглядами, які мають набагато менше ресурсів, хоча і вельми добре публікуються і засновані на моральних, солідних фактів.

Я, сумлінно звертаючись до регіональних ЗМІ, в тому числі до регіональних газет, оголосив про підписання та презентації незалежної книги з адвокації за два тижні в публічній агори, відправивши їм безкоштовні копії моєї роботи з адвокації в майбутньому.

Ніхто із засобів масової інформації відкрито не був присутній, але була думка від одного учасника про більш формальної зверненні до газетярам з метою опублікування у пресі статті.

Редактори продовжують піддавати цензурі редакційні статті, що стосуються більш достовірних фактів і думок, пов'язаних з поточними закупівлями на транспорті, за допомогою неакуратних правил, розігрувати шараду щасливого дня, яка не увінчалася успіхом в позитивних змінах або прискоренні їх в цьому регіоні, який пішов по шляху значного розширення автомагістралей з похилими попит і відповідні шкідливі хімічні викиди. Підприємства закрилися, а жителі пішли з презирством.

Під час моєї недавньої поїздки в Нову Англію на мене справили враження зустрічі, організовані місцевими органами влади, для того, щоб обробляти грантові заявки від місцевих жителів для прискорення реалізації важливих проектів, особливо тих, які відповідають більш суворим і безпечним екологічним нормам в наш час мінливого клімату.

Однак, проїжджаючи через верхній Середній Захід, я виявив, що незрілі менеджери брехливо і лицемірно набувають насилу зароблену інтелектуальну власність без належного маркетингу або фінансового поваги і не стримують своїх слів.

Непостійна і поверхнева, що не розуміє вищі інтереси, які пов'язують і зміцнюють людей, які будуть проходити через двері для збільшення продажів, маючи під рукою морально міцніші навички читання і письма і менше електронних помилок без цілеспрямованих, з неповажних причин і недисциплінованих помилок, поліпшить ділову етику, а також тримати слово

Таке життя без короткочасного споживання і загальновідомо потворних результатів танцювальних п'яниць навколо талісмана.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK